امروز و ساعت دقیقه می باشد.

سرگرمی,تست هوش,عکس خنده دار,عکس جالب,سینما

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در پرشین مکس تبلیغات 468 در 60 پیکسل در پرشین مکس

مشخصات فنی ماشین فیات سی ینا fiat siena

این خودرو که سدان فیات پالیو می باشد برای نخستین بار در سال ۱۹۹۶ در کارخانه فیات در برزیل طراحی و عرضه شده و هم اکنون نیز در کشور هایی همچون آرژانتین،لهستان،ترکیه،برز یل،هن د،آفریقای جنوبی، چین ، ویتنام،کره شمالی و مصر تولید می شود .با این وجود سینا توانسته همچنان مشتریهای خود را حفظ کند .

سینا بیش تر با عنوان سدان پالیو شناخته می شود و تا کنون هم پای پالیو حرکت کرده ولی پس از عرضه مدل فیس لیفت سینا در سال ۲۰۰۷  این محصول فیات شروع به فاصله گرفتن از فیات پالیو کرد . به زعم مشتری ها ، با کیفیت ترین سینا ، مدل آلبیا ( نام سینا در اروپا) است و بی کیفیت ترین آن مدل تولیدی در هند است .. ببینیم مدل تولیدی در بنیان توسعه صنعت خودرو پارس ( تاپکو ) چه جوری از خجالت مردم ایران در می آد

آمار تولیدی فیات سینا در برزیل بر اساس تقاضا در طی۳ سال ۴۰ هزار دستگاه افزایش داشته به گونه ای که هم اکنون ۸۱ هزار دستگاه سینا در سال در برزیل تولید می شود .

لازم به ذکره مردم جهان بر اساس تبلیغات فیات ، سینا را با ظاهر کوچک ، قیمت کم و مصرف منطقی می شناسند .

از امکانات فیات سی ینا می توان به موارد زیر اشاره کرد :
ترمز ABS ، دو کیسه هوا جلو ، فرمان هیدورلیک ، سیستم ضد سرقت ( immobilizer ) ، میله محافظ جانبی در ها برای حفاظت سرنشینان ، سیستم خودکار قطع سوخت هنگام تصادف ، سیستم trip computer( ثبت اطلاعات سفر ) ، باز شدن قفل صندوق عقب و باک از داخل خودرو ، سیستم تنظیم صندلی راننده در ۶ جهت ، CD PLAYER ..
پلت فرم ۱۷۸ فیات که سی ینا روی آن می باشد قابلیت نصب ۱۰ تیپ موتور را داراست و با بنزین و گاز کار می کند .

از نکات جالبی که از سی ینا یک خودروی واقعا خانوادگی می سازد حجم صندوق عقب اونه که در نوع خودش و در بین خودرو های هم کلاسش بی نظیره برای نشون دادن این تفاوت عمده بین سی ینا و دیگر سدان ها :
حجم صندوق عقب سمند : ۵۰۰ لیتر ، تندر-۹۰ ۵۱۰ لیتر ، ۲۰۶ صندوق دار ۴۵۰ لیتر و در مقایسه با این خودرو های به ظاهر جادار حجم صندوق عقب فیات سی ینا ۵۱۵ لیتره .
تصاویر ارائه شده در سایت رسمی تاپکو نشان دهنده مدل ۲۰۰۷ سی ینا می باشند ، اما مدل ۲۰۰۸ این خودرو با تغییرات ظاهری قرار است به بازار های اروپا عرضه شود .. هنوز اطمینانی از این که کدام مدل قرار است در کشور تولید شود وجود ندارد .

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۸/۰۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مشخصات فنی ماشین فیات سی ینا fiat siena"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.

تبلیغات متنی